A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії

Завідуючий відділенням


Алмазов Володимир Олексійович
лікар-анестезіолог першої категорії

Телефон відділення  - (05536) 5-55-08

 

 

 

 

 

 

 

 

Ординатори відділення:


- Соловйов Олександр Іванович, лікар-анестезіолог першої категорії   
- Квятковский  Олег Олександрович, лікар-анестезіолог першої  категорії

- Молчанов Олександр Олегович, лікар-анестезіолог  

- Панченко Оляна Валеріївна, лікар-анестезіолог магістр медицини.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії розгорнуте на 7 ліжках, призначене для надання невідкладної цілодобової допомоги пацієнтам з порушеннями  життєво важливих функцій організму, а також забезпечення проведення різноманітних видів знеболення під час  оперативних втручань та інвазивних маніпуляцій.

Відділення обладнане сучасною лікувально-діагностичною апаратурою: апаратура респіраторної (дихальної) підтримки, яка забезпечує штучну  вентиляцію легень в різноманітних режимах; використання таких видів апаратів дозволяє досягати мінімізації факторів що ушкоджують легені, а при необхідності пролонгувати респіраторну підтримку на достатньо довгий час; апаратура моніторингу, або «стеження» за функціональним станом пацієнта: нові сучасні  монітори дозволяють відстежувати основні життєво важливі функції організму (показники гемодинаміки, насищення крові киснем, електричну активність міокарда и т.п.).

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії використовують сучасні анестезіологічні методики. В залежності  від об’єму та ділянки оперативного втручання застосовуються різні  методики загальної анестезії (внутрішньовенна, або комбінована анестезії).     Також широко застосовуються регіональні методи анестезії – нейроаксіальна (епідуральна, субарахноідальна) та провідникова з блокадою нервових сплетінь та окремих нервів , які також забезпечують адекватний  рівень знеболення, але діє без виключення свідомості пацієнта.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії  має все необхідне для проведення анестезії будь-якого ступеню складності у пацієнтів з різною віковою та нозологічною груп, враховуючи акушерство.

Знеболення пологів і операції кесарів розтин  – окреме направлення діяльності анестезіологічної служби лікарні. Все більш частіше використовується реґіонарні методи анестезії , перевагою яких є те, що плід не піддається впливу наркотичних анестетиків. 

За  необхідністю  безпосередньо у відділенні можливе виконання ряду обстежень, що дозволяє забезпечити встановлення точного діагнозу в короткий термін, а також забезпечує впевнений контроль стану пацієнта.

Окрім  діагностичних маніпуляцій, у відділенні проводиться ряд лікувальних процедур:  плазмоферез;  лікування опійного (наркотичного) абстинентного синдрому з використанням  методики ультракороткої детоксикації.

Кваліфікований індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє підібрати оптимальний вид знеболення і схему післяопераційного ведення пацієнта, визначити найбільш належний для кожного пацієнта комплекс обстежень та об’єм  інтенсивної терапії при різних захворюваннях та  критичних станах.

Поєднання великого практичного досвіду співробітників відділення, сучасне обладнання та сучасні лікарські препарати дають можливість проводити операції різної  складності  на максимально безпечному для пацієнта рівні.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень