A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Відділення гострого інсульту

В 1974 році в Каховській лікарні було відкрито неврологічне відділення на 60 ліжок. В цьому році виконується 45 років з дня відкриття. Очолював відділення високопрофесійний лікар Юрій Степанович Попов. Це не тільки висококласний лікар, а й діловий прагматичний і практичний господар, який зумів  організувати всебічну шефську допомогу аби молоде відділення мало все необхідне для лікування тяжких захворювань, спричинених порушенням нервової системи.

Старша медична сестра відділення  Бойко Зінаїда Григорівна працювала з перших днів відкриття; нажаль пішла за обрій життя у 2001 році, завжди  створювала у відділенні своєрідну ауру милосердя.

Теперішні колеги, послідовники, а ще недавно учні Ю.С. Попова продовжують традиції  відділення, яке зараз розгорнуте на 25 ліжок. За рік проходять лікування близько 800-900 хворих на гострі порушення мозкового кровообігу; невралгії, полі невропатії, радікулопатії та інші.

Пшеннікова Людмила Миколаївна працює у відділенні з 1992 року, завідуюча відділенням з 1999 року; вища категорія.

Назаревич Вікторія Вікторівна лікар-ординатор, працює у відділенні з 2009 року, І категорія.

Старша медична сестра Яковенко Інна Володимирівна працює з 2004 року, І категорія.

Всі працівники відділення : лікарі, медсестри, молодший персонал завжди готові надати висококваліфіковану допомогу та нагляд, прагнуть зменшити страждання хворого й повернути людину у бурхливе русло повноцінного життя.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень