A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Про нас

Комунальне некомерційне підприємство «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради» створено рішенням ХХХІ сесії VII скликання Каховської районної ради № 612 від 20.12.2018 року була переіменована на Комунальне некомерційне підприємство «Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради» згідно рішенням Х сесії VIIІ скликання Каховської міської ради № 402/10 від 29.04.2021 року 

Комунальне некомерційне підприємство «Каховська центральна міська лікарня Каховської міської ради» є правонаступником Каховської ЦРЛ.

Рішенням Каховської міської ради від 24.12.2020 р. № 128/4 Комунальне некомерційне підприємство “Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради” прийнято безоплатно від новоствореної Каховської районної ради зі спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Каховської територіальної громади в особі Каховської міської ради.

Рішенням Каховської міської ради від 29.04.2021 р. № 402/10  Комунальне некомерційне підприємство перейменовано в “Комунальне некомерційне підприємство “Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради”.

Каховська  лікарня була заснована у 1889 році відомими меценатами - братами Панкєєвими.

КНП «Каховська ЦМЛ» - є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує кваліфіковану стаціонарну і поліклінічну допомогу населенню міста і району, згідно встановленого порядку, є відповідальним за організацію, постанову та якість медичного обслуговування населення.

У своїй діяльності КНП «Каховська ЦМЛ» керується Конституцією України, Законами України, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів та Верховної ради, Указами Президента України, нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони  здоров’я, Статутом Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня Каховської міської ради», та підпорядковується Каховській міській раді.

Закладом отримані ліцензії МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики за 34 спеціальностями (наказ МОЗ України від 25.04.2019року № 973),

Діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання (зміна до ліцензії від 27 травня 2020р).

КНП «Каховська ЦМЛ» має першу акредитаційну категорію.

Розпорядженням КМ України від 15січня 2020 року №23-р «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року», лікарня визнана опорною у госпітальному окрузі та  закладом «першої хвилі» по прийому хворих на коронавірусну хворобу.

     Предметом діяльності лікарні є надання населенню медичної допомоги, консультативно-діагностичних послуг, як безоплатно, так і на платній основі відповідно до чинного законодавства України.

     Відповідно до рішення XLI сесії Каховської районної ради  від 30.01.2020року № 860 затверджено структуру лікарні у складі якої є: стаціонарні відділення (відділення внутрішніх хвороб, пологове, відділення гострого інсульту, відділення загальної хірургії, паліативне відділення, відділення анестезіології та реанімації, відділення реабілітації, відділення невідкладних станів з травмпунктом); консультативно-діагностичне відділення (з відділенням Хірургії одного дня), денний стаціонар, профілактичне відділення, протитуберкульозний та наркокабінети; параклінічні відділення (діагностичний кабінет, рентгендіагностика та комп’ютерна томографія, клініко-діагностична лабораторія, патанатомія); інформаційно-аналітичний відділ, бухгалтерська та адміністративно-господарська служби.

 Основними завданнями КНП «Каховська ЦМЛ» є:

 • Надання вторинної спеціалізованої стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню району та міста;
 • Забезпечення  невідкладною медичною допомогою населення;
 • Впровадження в практику роботи ЛПЗ району сучасних методів і засобів профілактики, діагностики та лікування;
 • Організація консультативної допомоги;
 • Організаційно-методичне керівництво роботою лікарні;
 • Розробка та впровадження заходів, спрямованих на підвищення якості медичного забезпечення;
 • Розробка, організація та здійснення заходів щодо підвищення кваліфікації медичних кадрів, та раціонального використання медичних кадрів і матеріально-технічних ресурсів;
 • Створення економічних матеріально-технічних та соціальних умов для підвищення якості медичної допомоги;
 • Забезпечення готовності структурних підрозділів лікарні до роботи в умовах виникнення надзвичайних ситуацій;
 • Організація, керівництво та контроль за рівнем статистичного обліку і звітності в лікарні.

На виконання Закону України Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення лікарнею укладено договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Відповідно до умов цього договору надавач ( КНП «Каховська ЦМЛ») надає медичні послуги (перелік).

     Управління закладом здійснюється адміністрацією у складі директора, заступника директора з ТП, медичного директора, головної медичної сестри.

В лікарні населення одержує цілодобову кваліфіковану і спеціалізовану стаціонарну допомогу. Цілодобове чергування в приймальному відділенні забезпечує бригада лікарів, що складається з хірурга, реаніматолога, терапевта, акушер-гінеколога, педіатра, а також клінічного- та рентген лаборантів.

Ліжковий фонд лікарні становить 170 ліжок.

 • Пологове відділення-15ліжок
 • Відділення загальної хірургії-50 ліжок
 • Відділення внутрішніх хвороб-70 ліжок
 • Відділення гострого інсульту-15 ліжок
 • Паліативне відділення-10 ліжок
 • Відділення реабілітації-10ліжок

 

В структурі відділення внутрішніх хвороб  є Інфекційне відділення (боксоване) на 20 ліжок.

Методи обстеження, які використовуються в лікарні

1. флюорографія, рентгенографія, рентгеноскопія, маммографія, КТ

2. ендоскопічні методи (бронхоскопія, цистоскопія, гістероскопія, колоно- та гастроскопія) з фото – та відео фіксацією

3. УЗД внутрішніх органів, органів малого тазу, щитовидної залози.

4. ЕКГ з навантажувальними пробами.

5. патоморфологічне дослідження

6. кольпоскопія

7. реовазографія, спірографія, ехоенцефалографія

8. холтерівське дослідження артеріального тиску.

9. лабораторна діагностика, в т.ч. COVIDу

На базі лікарні розташований «Обласний центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу».

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень