A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Наркологічна служба

НАРКОЛОГІЧНА СЛУЖБА

На сьогодніщній день в КПН "Каховська ЦМЛ" в консультативно-діагностичному відділенні  працює наркологічний кабінет (№ 14). Лікар- нарколог - Вєрік Олександр Іванович, м/с - Бабенко Ольга Володимирівна. 


Інфомація станом на 2019 рік:

Наркологічна служба в Каховському районі створена в квітні 1986 року, коли за рішенням Херсонської обласної Ради був відкритий міжрайонний наркологічний диспансер в обов’язки якого входило надання спеціалізованої допомоги п’яти районів області.


В 2001 році за рішенням Каховської районної Ради  МНД був реструктуризований в наркологічне диспансерне відділення Каховської ЦРЛ , яке очолює лікар нарколог вищої категорії – Вєрік Олександр Іванович. В колективі працює чотири висококваліфіковані медичні сестри з першою категорією.


Диспансерне відділення знаходиться в окремому приміщенні загальною площею 285 м² в якому розміщені 2 лікарських і маніпуляційний  кабінети, реєстратура, кабінет наркологічної експертизи, 2 палати денного стаціонару на 4-и ліжка, кабінет замісної метадонової терапії,підсобні приміщення.


В наркологічному диспансерному відділенні надається амбулаторна та консультативна допомога хворим на алкоголізм, наркоманію, проводиться профілактичні наркологічні огляди з видачею сертифікату. Лікування на денному стаціонарі включає в себе проведення детоксикаційної, сенсибілізуючої, лазерної та психотерапії.

Виконується державна програма по проведенню замісної метадонової терапії хворим з опійною наркотичною залежністю. Обов’язково проводиться робота з членами родини хворих, так як успіх лікування в значній мірі залежить від взаємовідносин у сім’ї. В лікуванні хворих використовуються стандарти надання медичної наркологічної допомоги які рекомендуються профільними спеціалістами та кафедрою наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень