A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Протитуберкульозне диспансере відділення

Інформація станом на 2019 рік: 

Протитуберкульозне диспансерне відділення (ПТД)  є структурним підрозділом КНП "Каховська ЦРЛ", розташоване за адресою М.Каховка, вул. Михайла Жука ,40, тел.4-18-48

 Завідуюча   лікар фтизіатр І категорії  Бунецька Наталія Анатоліївна

Стаж роботи – 18 років.

ПТД надає медичну допомогу мешканцям Каховського району за  сучасними ефективними амбулаторними моделями медичної допомоги пацієнта, що орієнтовані на лікування всіх випадків туберкульозу, включаючи  мультирезистентний туберкульоз, поєднану патологію туберкульоз та ВІЛ-інфекцію, підвищення ефективності лікування та зниження смертності хворих на туберкульоз  згідно міжнародного локального протокола.

МОДЕЛІ ЛІКУВАННЯ:

- амбулаторно-контрольоване лікування

- лікування під супроводом «Товариства Червоного Хреста»

- Відео-ДОТ  (дистанційне контрольоване лікування)

Ліки та схеми лікування  призначаються  спеціалізованою ЦЛКК, хворому надаються безкоштовно.

ПТД проводить діагностику нових випадків туберкульозу у дорослих та дітей.

За направленням сімейного лікаря проводиться консультування та діагностика туберкульозу - рентгенологічне обстеження, мікроскопія мазка,  молекулярно-генетичне дослідження,  туберкулінодіагностика,  тестування на ВІЛ та ін..

Під диспансерним наглядом спостерігаються пацієнти, які хворіли на туберкульоз раніше та особи, які перебували у контакті з хворим . Їм проводиться планове обстеження і консультування, в разі потреби проводиться профілактичне лікування , за необхідності ізоляція дітей із осередку ТБ та організація санаторного лікування.Також надаються консультативні послуги  дітям з питань щеплення БЦЖ,  позитивних проб Манту, диференціальної діагностики туберкульозу, проведення профілактичного лікування та контроль його ефективності дітям із груп ризику, санаторне лікування.

В ПТД впроваджено сучасні методи дистанційної роботи в системі надання медичної допомоги хворим:  ведеться всеукраїнський комп’ютерний реєстр хворих на туберкульоз,електронний зв'язок зі  спеціалізованою ЦЛКК, лабораторіями області ( культуральні дослідження – визначення резистентності до протитуберкульозних препаратів), що значно прискорює та підвищує якість лікування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень