A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Педіатричне

 

Педіатричне відділення знаходиться в терапевтичному корпусі, розраховано на 10 ліжок .У відділенні 10 палат, з них 5 палат для дітей першого року та п’ять палат дітям старшого віку. У відділенні надається екстрена та планова допомога дітям районна та міста.


Виконуюча  обов’язки  завідуючого відділення -  лікар-педіатр Степенко Світлана Семенівна
 І-кваліфікаційна категорія  50 років стажу

Старша медична сестра - Зімодра Ольга Іванівна.

У складі відділення є маніпуляційний  кабінет, де проводять внутрішньовенні, в/в крапельні та внутрішньом’язові  маніпуляції, інгаляторна кімната – оснащена  небулайзерами, там проводять інгаляції дітям з бронхообструктивним синдромом, пневмонією та ГРВІ.  Проводиться оксигенотерапія, переносним медичним концетратором кисню.

Для новонароджених та матерів облаштована спеціальна кімната  “ Грудного вигодовування “, так як наша лікарня має статус “ Лікарня  доброзичлива до дитини”. У кімнаті грудного вигодовування проводять лекції та практичні заняття по підтримки грудного вигодовування.

Для створення і підтримки санітарно-гігієнічних умов відділення, маємо кімнати дезінфекції і стерилізації та достатню кількість дезінфектантів .Згідно графіка проводиться профілактична дезінсекція, два рази на рік.

У відділенні лікуються діти із захворюваннями дихальних шляхів;  сечовивідної  та нервової систем; шлунково-кишкового тракту. У відділення надходять діти з соціальних, багатодітних сімей та діти, які залишились без батьківської опіки. Вони обстежуються та при необхідності лікуються.

Лікування та обстеження проводиться згідно міжнародних протоколів та стандартів, в тому числі МОЗ України. 

Слідкуємо за новітніми технологіями у педіатрії та впроваджуємо у лікуванні.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень