A A A K K K
людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ РОДИНИ ПАНКЕЄВИХ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

Подяка від пацієнтів

Дата: 24.01.2020 07:54
Кількість переглядів: 4679

На Урядову гарячу лінію надійшло повідомлення-подяка від Конопльова Євгена Володимировича, в якому він висловлює подяку лікарю хірургічного відділення КНП «Каховська ЦРЛ» Думінцю Олександру Степановичу за турботу і уважність до його батька Конопльова В.П.


Коментарі:

Сидоренко Т.Б.
2020-01-26 15:51:25

Настоящий профессионал! Доктор с большой буквы! Чуткий, внимательный, всегда прийдет на помощь. Огромная ему благоарность.

Людмила Барабаш
2020-01-25 22:19:42

Это Доктор с большой буквы. Спасибо за оказанную моему мужу помощь ,храни вас Господь

Дячук
2020-01-25 11:35:30

Огромное спасибо от всей души говорю замечательному врачу, Думенцу Александру Степановичу Искренне благодарю Вас за Ваши усилия, старания, профессионализм, доброту сердца и великое мастерство. От чистого сердца желаю Вам всегда оставаться уважаемым человеком, самым лучшим врачом и чудесным человеком высокого призвания.

Перепелиця Ірина Володимирівна
2020-01-24 23:43:30

Дуже гарний лікар, завжди допомогає нашій родині. Надає кваліфіковану допомогу, завжди з повагою ставиться до людей.Більш таких лікарів. Дуже багато чула хороших відгуків від людей про нього!!!

Шмакова Лилия
2020-01-24 21:19:29

Благодарю и молюсь о вас, Александр Степанович, ангела- хранителя вам.

Анонім
2020-01-24 20:59:31

Не могу не согласиться,неоднократно приходилось обращаться и никогда не было отказа.Внимательный и профессионал своего дела!

Попович Ліна
2020-01-24 19:14:42

Такого спеціаліста треба цінувати. Особливо керівництву. Хоча в Каховській ЦРЛ всі хірурги стаціонару з ,,Божим даром,,. Вони мають ,,золоті руки,,. Процвітання, благополуччя на довгі роки нашій лікарні і її працівникам.

Наталя Мирончук
2020-01-24 19:01:01

Лише щирі слова вдячності та гарні враження від зустрічей

Юлія
2020-01-24 18:01:05

Лікар з великої літери!дуже вдячні йому!!!

Рубаненко Вероніка
2020-01-24 16:29:25

Чудовий лікар,та чудова людина!

Чернєцова Тетяна
2020-01-24 15:36:58

Дійсно чудовий професіонал. Надзвичайно уважний та ввідповідальний фахівець.

Бардик Валентина Александровна
2020-01-24 13:14:30

Действительно,врач-профессионал,о таких говорят-Мастер своего дела.Добрый,человечный,внимательный.Спасибо за Ваш труд,за оказанную помощь и лечение.Дай Бог здоровья,долголетия,благополучия!

Ольга Парасунько
2020-01-24 11:32:55

Настоящий профессионал!

Ячменёва Ольга
2020-01-24 10:44:17

Висловлює велику подяку Олександру Степановичу ! Він дійсно лікар з великої букви .