A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КАХОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НСЗУ

У 2020 РОЦІ НСЗУ ОПЛАТИТЬ ЛІКУВАННЯ ГОСТРОГО МОЗКОВОГО ІНСУЛЬТУ ЗА ПІДВИЩЕНИМ ТАРИФОМ

Інсульти займають перше місце серед причин смертності українців. Тому лікування гострого мозкового інсульту визначено пріоритетним напрямком у програмі медичних гарантій. З квітня 2020 року, у рамках програми медичних гарантій, лікування гострого мозкового інсульту оплачуватиметься за підвищеним тарифом - 19 500 гривень. За умови, якщо послуга відповідатиме вимогам НСЗУ. Про це йшлося на прес-конференції «Обговорення державної стратегії лікування інсультів».

09:09 15.10.2019

ВИМОГИ Програми медичних гарантій 2020. Медичні послуги

У 2020 році на виконання Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі. Національна служба здоров'я України (далі – НСЗУ) буде закуповувати медичні послуги у закладах ОЗ усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності (далі – надавачів) і оплачувати їх за договором. Процедура закупівель медичних послуг передбачатиме дотримання надавачами умов надання послуг та специфікацій на конкретні послуги/групи послуг (далі – вимоги).

07:48 04.10.2019

НАРАДА ІЗ КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОДЕСЬКОЇ, ХЕРСОНСЬКОЇ, МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

26 вересня в Одесі відбувся практичний семінар-консультація з питань підготовки закладів охорони здоров’я до укладення договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичний гарантій з 2020 року. На зустрічі були присутні представники закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу у Миколаївській, Одеській, Херсонській областях.

07:42 04.10.2019

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень